Zabiegi

Anti Age to profilaktyka przeciwstarzeniowa, która polega na odpowiednio wczesnym rozpoczęciu pielęgnacji zapobiegawczej oraz na naprawieniu już zaistniałych uszkodzeń w skórze. Jest to najskuteczniejsza metoda na zachowanie zdrowej i pięknej skóry. Anti Aging to olbrzymi rynek zdrowego odżywiania, ćwiczeń fizycznych i psychicznych, pielęgnacji skóry, terapii hormonalnej, naturalnej suplementacji, jak również, leczenia lub odwrócenia podstawowych procesów biologicznych w celu zapewnienia poprawy zdrowia i jakości życia.

ACCURA –Elektroporacja + maska hydrożelowa

Modulowany prad sredniej czestotliwosci wywołuje chwilowe i odwracalne otwarcie mikroporów umożliwiając w ten sposób wprowadzanie aktywnych substancji do głębszych warstw skóry. W zabiegach elektroporacji („mezoterapii bezigłowej”) z wykorzystaniem aparatu ACCURA stosowane są bogate w składniki hydrożelowe maski przewodzące.
MASKI HYDROZELOWE:
Maska HydroCare zawiera w swoim składzie m.in. kwas hialuronowy, kolagen oraz witaminy A, C i E, antyoxydant o znakomitych właściwościach nawilżających i odżywczych.
Maska WrinkleCare – odmładzająca zawiera m.in. kwas hialuronowy, proteiny soi, ekstrakt z żeń-szenia, Aloe Vera, witaminę C oraz Argireline, dającą efekt botuliny.
Maska LiftCare ujędrnienia i napina skórę.Zawiera m.in. elastynę i kolagen.Wygładza
teksturę skóry, zwiększa jej nawilżenie i przywraca elastyczność.

 

ACCURA-Lifting

Impulsy prądowe o niskiej czestotliwosci i małym natężeniu (mikroprady) przenoszone są do powierzchni skóry przy pomocy pary opatentowanych elektrod trzymanych w dłoniach przez kosmetyczkę, wykonującą określone ruchy. Zabieg składa sie z trzech faz:
1. Drenaż limfatyczny i stymulacja epidermy;
2. Stymulacja skóry własciwej, wzrost napięcia;
3. Mikrostymulacja mięśni, umocnienie efektów powstałych w poprzednich fazach.

Stosowane do zabiegu ampułki Flash Actif Ampules dają natychmiastowy efekt napiecia, nawilżenia i wygładzenia skóry. Wypoczęty wyglad utrzymuje sie przez wiele godzin. Ampułki zawieraja m.in. kwas hialuronowy oraz Avena Sativa – ekstrakt z nasion owsa zwyczajnego,
bogaty w polisacharydy i aminokwasy, które skutecznie nawilżają przesuszoną skórę.

 

ZABIEG Z “HORMONEM MŁODOSCI”

Supreme DHE.Age – regeneracja, odmładzanie, ujędrnianie
Zabieg jest przeznaczony dla kobiet, które pragną zapewnić swojej skórze nowoczesną pielęgnację, pozwalającą zachować młodość. Zabieg o silnym działaniu regenerującym odtwarza najistotniejsze efekty przeciwstarzeniowe, które wywiera na skórę naturalnie występujący w organizmie hormon DHEA. Po miesiącu stosowania skóra jest wygładzona, bardziej elastyczna, jędrna, zmarszczki ulegają spłyceniu i jest ich mniej. Zauważa się poprawę jakości skóry i jej odmłodzenie. Kurację można stosować 2-3 razy w roku. Preparaty używane w zabiegu są opracowane tak, aby zagwarantować idealną tolerancję ze strony organizmu, dzięki czemu są odpowiednie dla każdego rodzaju skóry.
Skład:
Naturalne źródło DHEA – diosgenina, dziki yam, roślinę, która zawiera składniki steroidowe, a w szczególności substancję będącą prekursorem hormonów, czyli diosgeninę. Diosgenina działa jak hormonalne doładowanie, które nasz organizm przekształca, w zależności od potrzeb, w DHEA.

 

ENERGY LIFT

silny, niechirurgiczny lifting o działaniu odbudowującym
Zabieg oddziałuje na dwa podstawowe problemy: ma działanie drenujące i wyszczuplające (policzki, „druga broda”) oraz ujędrnia skórę, w widoczny sposób modelując owal twarzy.
Silnie działający składnika Linefactor zwiększa regenerację tkanek, a tym samym poprawia jakości skóry, redukuje zmarszczki, przywraca jej elastyczność. Koralina to czynnik aktywny, który pobudza lipolizę tłuszczów podskórnych, usprawniając ich usuwanie. Ma też właściwości odbudowujące i ujędrniające poprzez oddziaływanie na włókna kolagenu. Poprawie ulega elastyczność i sprężystość skóry.

 

 

BOTU VIP

alternatywa dla ostrzykiwań toksyną botulinową
Botu VIP jest niechirurgiczną alternatywę dla zabiegów na głębokie zmarszczki. Pozwala zahamować czynniki powodujące skurcze skóry w celu korekcji zmarszczek bez konieczności wykonywania bolesnych ostrzykiwań. W ten sposób bez bólu i ryzyka uzyskujemy efekt podobny do efektu wywołanego wstrzyknięciem toksyny botulinowej. Efekt ten możliwy jest dzięki niezwykle skutecznym składnikom aktywnym Fillox® i Syn®-Ake.
Fillox®, innowacyjny kompleks łączący heptapeptyd (7 aminokwasów). W identyczny sposób jak toksyna botulinowa heptapeptyd zmniejsza siłę napięcia mięśni twarzy, dzięki czemu wygładzają się zmarszczki i zmniejsza się ich głębokość. Fillox® pozwala także wygładzić zmarszczki mimiczne.
Syn®-Ake – cząsteczka zdolna neutralizować mikroskurcze skóry poprzez efekt naśladujący działanie jadu żmii. Syn®-Ake jest zdolny skutecznie zmniejszyć zmarszczki mimiczne, hamuje czynniki powodujące skurcz mięśniowy i neutralizuje mikroskurcze skóry.

 

 

DNA Vital

Zabieg regenerujący, ochrona DNA komórkowego
ANTI-AGE, NAWILŻANIE, OCHRONA
Jednym z głównych składników zabiegu jest kriobakteria odkryta na Antarktyce, która żyje w lodowcach i wytwarza substancje niezbędne do przeżycia w ekstremalnie niskich temperaturach. Krioproteiny uzyskane w procesie biosyntezy mają działanie regenerujące i bioochronne. Wysoko polimeryzowane DNA jest jednym z najbardziej skutecznych składników aktywnych stosowanych w dermokosmetyce. Ta makrocząsteczka jest produkowana przez wyspecjalizowane centrum badawcze w oparciu o wyniki zaawansowanych badań farmakologicznych i klinicznych. Działanie DNA jest wielokierunkowe. To m.in. ochrona tkanek (działanie antyutleniajace, antytoksyczne, hamujące elastazę) oraz regeneracja (działanie gojące, stymulujące syntezę proteoglikanów i kolagenu).

 

 

INNO-PEEL Lactobio C

peelig chemiczny
Kuracja przeznaczona dla skóry w okresie przedmenopauzalnym, z pierwszymi oznakami fotostarzenia (tj. utrata elastyczności i napięcia skóry), w przebiegu trądziku różowatego oraz skóry z zaburzeniami melanogenezy (przebarwienia). Stanowi również skuteczną terapię w przypadku cer pozbawionych blasku. Unikalne połączenie dwóch preparatów w jednym zabiegu pobudza fibroblasty do produkcji nowych włókien kolagenowych typu I i III, które stymulują przebudowę włókien elastycznych oraz uszczelniają ściany naczyń włosowatych. Działa również silnie antyoksydacyjnie, reguluje melanogenezę oraz przywraca skórze blask i napięcie.

 

 


INNO-PEEL Anti aging

peeling chemiczny
Peeling zawiera kwasy AHA, które znane są ze swoich właściwości silnie nawilżających, mają dużą zdolność penetrowania i powodują niewidoczne dla oka złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Stymulują fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych co powoduje, że skóra odzyskuje prawidłowe napięcie. Wspomagają proces odnowy komórkowej, poprawiają koloryt i teksturę skóry, spłycają drobne i głębsze zmarszczki