Zabiegi nawilżające

Odwodnienie skóry, nawet w przypadku cer młodych jest jednym z głównych czynników, który powoduje, że skóra staje się bardziej podatna na stres tlenowy i przedwczesne starzenie. Proces utraty wody wzmaga się z upływem lat. Skóra łatwo ulega podrażnieniom, ma szary odcień, pojawiają się drobne zmarszczki. Tylko specjalne, silnie nawilżające zabiegi pozwalają na uzyskanie skutecznego i długotrwałego nawilżania skóry na głębszych jej poziomach, przywracają elastyczność  i poprawne funkcjonowanie bariery ochronnej skóry.

Zabiegi nawilżające polecamy:


• w dowolnej porze roku,
• dla osób po 25 roku życia,
• dla każdej cery wymagającej nawilżenia, szczególnie dla osób z cerą mocno przesuszoną,
• przed i po zabiegach medycyny estetycznej – dla zoptymalizowania i utrwalenia efektów tych zabiegów,
• dla ochrony przed sezonowymi zmianami klimatycznymi,
• okresie nasilonego stresu,
• dla osób odbywających podróże zamorskie,
• dla kobiet w ciąży i w okresie poporodowym.


OPTIONS HYDRATION HYDRA SYSTEM MASK
 - ZABIEG NAWILŻAJĄCY (maska żelowa)

Zabieg dla skóry odwodnionej. Kompleks Hydra-System (trehalose+silanol) przywraca skórze optymalny poziom nawilżenia i zapobiega utracie wody przez skórę. Zapewnia natychmiastowe uczucie elastyczności i komfortu. Skóra staje się świeża, delikatna i jędrna.

ZABIEG NAWILŻAJĄCO-UJĘDRNIAJĄCY (maska żelowa)

Zabieg dla skóry dojrzałej. Głęboko nawilża dzięki zawartości kwasu hialuronowego oraz wyjątkowemu połączeniu kwasu poliglutaminowego, mocznika, aminokwasów i biopolimerów ochronnych. Daje intensywny efekt napinania skóry, działa jak lifting. Wyciąg z owsa pomaga odzyskać skórze jędrność i elastyczność, redukuje zmarszczki i bruzdy mimiczne, a rysy twarzy zostają wygładzone. W krótkim czasie skóra odzyskuje świetlistość i witalność, nabiera zdrowego wyglądu.

ZABIEG INTENSYWNIE NAWILŻAJĄCY z kwasem hialuronowym

Wieloetapowe nawilżanie. Zabieg stworzony na bazie kwasu hialuronowego o różnym ciężarze molekularnym. Zapewnia skórze maksymalny komfort, miękkość i delikatność. Skóra odzyskuje własną zdolność zatrzymywania wody. Delikatne uczucie chłodu, jakie daje maska w formie lazurowego, zmielonego lodu poprawia jędrność skóry.

LETNI DESZCZ

OPTIONS HYDRO-TAUTENING

NAWILŻAJĄCA BRYZA

HYDRACURE – WODNA KĄPIEL