Trądzik

Zabieg bankietowy jest zabiegiem pielęgnacyjnym, którego celem jest natychmiastowe przywrócenie cerze zdrowego wyglądu i blasku. Jest idealny dla klientek, które dysponują niewielką ilością wolnego czasu i pragną poprawić stan swojej skóry przed: “wielkim wyjściem”.

 

STRATEGIST REFINE

Re-texturing Renewal Programme

Awangardowy zabieg, który dzięki swojemu specjalnemu wygładzającemu systemowi [Micro D-System] przekształca głęboko epidermę i odnawia skórę, nadając jej promienny i młody wygląd. Strategist Refine jest kuracją kosmetyczną, w której połączono mikrodermabrazję z intensywnym zabiegiem odnawiającym skórę. Zabieg łączy w sobie działanie wygładzające, regenerujące i pielęgnujące. Zmniejsza plamy, przebarwienia, drobne zmarszczki, pory oraz wszelkie niedoskonałości cery. Czynniki nawilżające i silnie odżywiające zapewniają ochronę i dają uczucie komfortu.

Polecany:

  • w dowolnej porze roku,
  • dla każdego rodzaju cery,
  • dla osób po 35 roku życia,
  • dla osób z cerą mającą oznaki zmęczenia i stresu,
  • dla osób ze skórą zniszczoną słońcem i wpływem otoczenia (temperatura,wiatr, zanieczyszczenia),
  • jako niezależna kuracja,
  • jako uzupełnienie, przygotowanie do innych zabiegów kosmetycznych, aby wzmocnić i przedłużyć ich efekty,
  • na specjalne okazje w celu szybkiego poprawienia wyglądu skóry.

 

 ACURRA – LIFTING

Impulsy prądowe o niskiej częstotliwości i małym natężeniu (mikroprądy) przenoszone są do powierzchni skóry przy pomocy pary opatentowanych elektrod trzymanych w dłoniach przez kosmetyczkę, wykonującą określone ruchy. Zabieg składa się z trzech faz:
1. Drenaż limfatyczny i stymulacja epidermy;
2. Stymulacja skóry właściwej, wzrost napięcia;
3. Mikrostymulacja mięśni, umocnienie efektów powstałych w poprzednich fazach.
Stosowane do zabiegu ampułki Flash Actif Ampules dają natychmiastowy efekt napięcia, nawilżenia i wygładzenia skóry. Wypoczęty wygląd utrzymuje się przez wiele godzin. Ampułki zawierają m.in. kwas hialuronowy oraz Avena Sativa – ekstrakt z nasion owsa zwyczajnego, bogaty w polisacharydy i aminokwasy, które skutecznie nawilżają przesuszoną skórę.