Przedłużanie, zagęszczanie rzęs

    Przeciwwskazania:
  • przed zabiegiem należy zdjąć soczewki kontaktowe
  • choroby oczu

GREAT LASHES firmy „alessandro” to światowy hit, dzięki któremu możemy spełnić marzenia o posiadaniu fantastycznie długich i gęstych rzęs. Tajemnica zabiegu tkwi w pojedynczych rzęsach, które zostają przyklejone do naturalnych, by je zagęścić oraz przedłużyć. Ilość doklejonych rzęs decyduje o pożądanym efekcie końcowym. Do wykonania zabiegu stosujemy jedynie   firmowe preparaty posiadające certyfikaty najwyższej jakości.
Przedłużone rzęsy to pojedyncze włoski (z proteiny jedwabiu) doklejone jedna po drugiej do Twoich naturalnych rzęs. Rzęsy utrzymują się  od sześciu do ośmiu tygodni tyle samo ile trwa cykl życiowy naturalnej rzęsy. Aby zachować piękny wygląd rzęs przez dłuższy czas wymagane  jest uzupełnianie mniej więcej raz w miesiącu lub raz na półtora miesiąca . Zagęszczone i przedłużone rzęsy wyglądają identycznie jak naturalne , budowa ich odpowiada budowie naturalnej rzęsie.

Przedłużanie rzęs  uwydatni Twoje naturalne piękno i doda pewności siebie. Rzęsy są odpowiednie by nosić je na co dzień  i na specjalne okazje takie jak: śluby, przyjęcia okolicznościowe, czy święta.