Masaże Twarzy

Drenaż limfatyczny twarzy

Manualny Drenaż Limfatyczny jest łagodnym w odczuciach zabiegiem, który głęboko, pozytywnie i skutecznie wpływa na cały organizm. Ruchy odbywają się zgodnie z przepływem limfy w układzie limfatycznym i krwi w układzie żylnym. Drenaż limfatyczny zmniejsza wysięki oraz zastoje limfatyczne poprzez poprawę krążenia limfatycznego ( dotyczy to głównie zastoju limfy w górnej i środkowej części twarzy, okolicy oczodołów oraz fałdów wargowo-nosowych) .Przyspiesza usuwanie szkodliwych substancji powstałych w wyniku przemiany materii, oczyszcza organizm z toksyn i wzmacnia system immunologiczny.
W medycynie estetycznej drenaż służy jako metoda przygotowawcza do niektórych zabiegów wykonywanych w okolicy twarzy, np.; peelingów, przed zastosowaniem wypełniaczy, a także przed i po drobnych zabiegach chirurgicznych i liftingu twarzy.

Pędzelkowy masaż twarzy

Przywraca naturalną równowage skórze, nawilża ją i uelastycznia. Skóra staje się gładka, napięta i aksamitna w dotyku. Masaż działa łagodząco na wszelkiego typu podrażnienia skóry. Relaksuje i wycisza cały organizm.Wykonywany jest za pomocą delikatnych pędzelków z naturalnego włosia, w rytmie spokojnej relaksacyjnej muzyki, masaż daje niezwykłe i niezapomniane wrażenia.

Przeciwzmarszczkowy masaż twarzy

Stosowany jest jako odrębna sesja terapeutyczna. Dzięki niemu znacznej poprawie ulegają wszystkie tkanki twarzy, począwszy od skóry, przez tkankę podskórną, aż do mięśni mimicznych i ich powięzi. Skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna z powodu większego napięcia włókien kolagenowych. Wygładzają się zmarszczki, twarz nabiera blasku. Masaż przeciwzmarszczkowy jest świetnym zabiegiem liftingującym twarz. Systematycznie wykonywany powoduje, że twarz staje się wyraźnie młodsza, zmniejszają się lub znikają całkowicie zmiany pigmentacyjne, popękane naczynka, a nawet trądzik różowaty.

masaż KoBiDo

Jest jednym z najbardziej skutecznych zabiegów przeciwzmarszczkowych, od ponad 2000 lat wysoko cenioną techniką masażu twarzy, a w dawnej Japonii zarezerwowaną dla władz. Jest to energetyczny masaż mający na celu rozluźnienie mikronapięć skóry, pobudzenie krążenia krwi o lepszego odżywienia skóry. Działa głęboko na mięśnie twarzy, szyi i dekoltu. Zapobiega powstawaniu zmarszczek i bruzd oraz zwiotczeniu skóry. Powstrzymuje oznaki starzenia, przywraca równowagę wewnętrzną, prowadzi do odprężenia ciała i wyciszenia emocji.

Rosyjski masaż twarzy

Jest połączeniem masażu refleksologicznego z masażem mięśni gładkich twarzy. Jest to nieinwazyjna naturalna procedura liftingująca twarz, będąca alternatywą zabiegu chirurgicznego. Masaż wygładza już istniejące zmarszczki i zapobiega ich powstawaniu. Poprawia owal, przywraca sprężystość i elastyczność skórze, przywraca naturalny koloryt skóry.

Japoński relaksacyjny masaż twarzy

Wywodzący się z Japonii masaż Shiatsu to technika manualna, polegająca na wykonywaniu ucisków na punkty akupunktury co ma na celu przywrócenie równowagi energii ciała i zachowanie dobrego stanu zdrowia. Techniki pracy na mięśniach pobudzają komunikację nerwową, napięcie i jędrność skóry. Masaż poprawia witalność skóry, zapobiega powstawaniu zmarszczek i zmniejsza już istniejące.
Jest doskonałym uzupełnieniem zabiegów przeciwzmarszczkowych.

Kalifornijski masaż twarzy-anti-aging

Masaż o działaniu drenującym, liftingującym i modelującym. Działa zarówno na skórę, tkankę podskórną oraz mięśnie. Sprzyja odnowie włókien kolagenowych i elastyny, ujędrnia skórę, poprawia owal twarzy, zapobiega powstawaniu zmarszczek i bruzd oraz zwiotczeń skóry. Odpręża, wycisza emocje oraz ogólne samopoczucie.