Masaże Ciała

Drenaż limfatyczny

Jest to specjalistyczny pompująco – ugniatający masaż. Wpływa na usprawnienie przepływu chłonki, likwidację obrzęków, usprawnienie transportu wody i soli mineralnych oraz procesów immunologicznych.
Ułatwia usunięcie toksyn i produktów przemiany materii z organizmu. Dzięki niemu poprawia się samopoczucie, człowiek jest zrelaksowany i odprężony. Działa też uspokajająco oraz łagodzi ból.

Czas zabiegu: 30 / 30 min

 

Masaż relaksujący

Usuwa zmęczenie i zwiększa przypływ energii. Zmniejsza stres i polepsza samopoczucie. Redukuje napięcie mięśni i korzystnie wpływa na dopływ krwi do tkanek mięśniowych, przez co przyczynia się do polepszenia ich elastyczności.

Czas zabiegu: 60 min

 

Masaż gorącymi kamieniami

Do tego masażu używa się rozgrzanych kamieni bazaltowych lub pochodzenia wulkanicznego. Ciepło oddawane przez kamienie w trakcie zabiegu przenika do tkanek, by zmniejszyć napięcie mięśniowe i zmęczenie spowodowane przez stres. Masaż gorącymi kamieniami wykracza poza zakres działania zwykłego masażu i pozwala doświadczyć nowego wymiaru relaksu.

Czas zabiegu: 60 / 90 min

Masaż Aromaterapeutyczny

Połączenie masażu klasycznego z działaniem olejków zapachowych wywołuje określone stany emocjonalne. Do wyboru mamy masaż relaksujący, przywracający równowagę lub energetyzujący. Wyrównanie stanów energetycznych, łagodzenie napięć, bólu, objawów stresu prowadzi do najważniejszego celu zabiegu – do zrównoważenia ciała i umysłu.

Czas zabiegu: 40 / 60 min

Masaż Bambusami

Masaż bambusami dostarcza niecodziennych doznań. Jest podróżą w odległe zakątki dalekowschodnich lasów. Wykonywany jest za pomocą różnej wielkości pałeczek bambusowych, które znakomicie ułatwiają modelowanie sylwetki i urozmaicają odczucia. Ponadto sprawią wrażenie obcowania z dziką jak i egzotyczną przyrodą.

Czas zabiegu: 60 min


 

Masaż odchudzający

Stanowi skuteczne uzupełnienie kuracji odchudzającej, a zarazem ma działanie rewitalizujące. Jest to bardzo intensywny masaż, wykonywany jest w oparciu o masaż leczniczy, łącząc w sobie techniki z masażu klasycznego oraz technik łącznotkankowych. Ma on na celu rozbicie komórek tłuszczu, które znajdują się głęboko pod tkanką podskórną. Doskonale likwiduje tkankę tłuszczową z okolic pośladków, bioder, ud, powłok brzusznych, karku, pleców.

Czas zabiegu: 60 min całościowy