Kuracja relaksująco-detoksykująca

Zabiegi relaksująco-detoksykujące polegają na zastosowaniu kosmetyków o dużej zawartości skoncentrowanych związków mineralnych m.in. wapnia, sodu, magnezu i jodu i alternatywnych technik masażu. Unikatowa formuła preparatów poprawia krążenie, stymuluje metabolizm komórkowy oraz usuwa z organizmu nagromadzone toksyny. Dzięki wykorzystaniu ciepła, zapachu i specjalnych technik masażu kuracje te przywracają równowagę i dobre samopoczucie, zapewniają skuteczną regenerację skóry oraz przywrócenie w bardzo krótkim czasie.
Kuracje relaksująco-detoksykujące oferowane w naszym gabinecie są naturalnym antidotum na stres.

Ägyptos

Ägyptos to w pełni naturalny i bezpieczny sposób odtoksycznienia i pojędrnienia ciała, odpowiedni dla każdego kto marzy o elastycznej, zdrowej i pełnej blasku skórze oraz zgrabnej sylwetce.
Podczas zabiegu ciało zawijane jest w specjalny sposób bawełnianymi bandażami, nasaczonymi w roztworze zawierajacym glinki, sole oraz cenne minerały z Morza Martwego. Bandaże działają jak kompres wspomagający usuwanie z organizmu toksyn i szkodliwych substancji przemiany materii. Roztwór stosowany do nasączania bandaży zawiera less oraz minerały i sole pochodzące z Morza Martwego:
• less posiada zdolność wiązania w sobie toksyn(tj. kwas moczowy, kwas mlekowy, adrenalina) usuwanych z organizmu podczas zabiegu;
• magnez- sprzyja usuwaniu martwego naskórka, przywraca skórze zdrowy wygląd , przeciwdziała alergiom;
• potas – wzmacnia metabolizm skóry, reguluje procesy komórkowe, działa wygładzajaco;
• wapń – uspakaja skórę, redukuje zaczerwienienie i swedzenie;
• bromek – przyspiesza regenerację skóry, działa odprężająco.

Rezultaty zabiegu:
• odtoksycznienie organizmu;
• redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej;
• ujędrnienie problematycznych obszarów ciała – brzucha, posladków, ramion;
• redukcja rozstepów i bliznowacenia
• znaczne ujedrnienie skóry, która utaciła swą formę po przebytej ciaży, lub gwałtownej utracie wagi;
• skutecznie pielęgnuje skórę suchą, szorstką, dotknientą egzemą, atopowym zapaleniem , tradzikiem;
• natychmiastowe odmłodzenie skóry

Do osiagniecia optymalnego rezultatu odtoksycznienia i pojedrnienia ciała zalecane jest wykonanie serii 5 zabiegów. Zabieg trwa ok.2 godz. Jest to czas komfortu i pełnego relaksu, pozwalający na wspaniałe, głebokie odprężenie.

Okład błotny z morza Martwego

Zabieg działa doskonale nie tylko na ciało ale i na duszę; mięśnie rozluźniają się, tętno staje się równe i miarowe, obniża się ciśnienie krwi, a umysł wprowadza się w błogi stan relaksu. Ciepłe okłady, maski z błota stymulują krążenie w skórze, pozwalając całemu ciału odzyskać naturalną harmonię i równowagę przekazując skórze drogą osmozy wszystkie brakujące jej elementy niezbędne do jej odnowy i odżywienia (mikroelementy, minerały, witaminy). Okład błotny pobudza przemianę materii mikroobieg krwi i limfy. Eliminuje toksyny. Łagodzi stany podenerwowania, stresu i zmęczenia.

Okład błotny odtruwająco-remineralizujący

Zabieg, który przywraca skórze podstawowe elementy niezbędne do jej odnowy i odżywienia: mikroelementy (cynk, miedź, jod), minerały, witaminy. Specjalny okład z błota i alg wchłania toksyny, działa odprężająco, pobudza krążenie limfy i ukrwienie, wyszczupla i nawilża. Wprawia w dobre samopoczucie.


Zabieg dynamiczny relaksujący plecy

Zabieg z wykorzystaniem glinki, mułu i alg morskich. Przyjemna konsystencja z bąbelkami, samo nagrzewająca się.Przyjemny aromat ziół i zawartość mikroelementów sprawiają, że zabieg działa relaksująco, eliminuje napięcia i wycisza.


Aromatyczny masaż antystresowy

Połączenie masażu klasycznego z działaniem olejków zapachowych wywołuje określone stany emocjonalne. Do wyboru mamy masaż relaksujący, przywracający równowagę lub energetyzujący. Wyrównanie stanów energetycznych, łagodzenie napięć, bólu, objawów stresu prowadzi do najważniejszego celu zabiegu – do zrównoważenia ciała i umysłu.

Masaż zimnymi i gorącymi kamieniami

Specjalny rytmiczny masaż uciskowy z użyciem zimnych i gorących kamieni wulkanicznych przywraca równowagę miedzy ciałem, umysłem i duchem. Zabieg szczególnie polecany jest dla osób narażonych na stres, niespokojnych, przygnębionych, mających bóle mięśniowe. Działa kojąco na zmysły i sferę emocjonalną, łagodzi napięcia mięśni, pobudza mikro-krążenie krwi, likwiduje stres i niepokój, dostarcza siły i wzmacnia odporność organizmu.