Korekcja zmarszczek

Wypełniacze – kwas hialuronowy.
Kwas hialuronowy stosuje się do wypełniania i wyrównywania niedoskonałości skóry. Najczęściej stosowany jest w celu usunięcia fałdów nosowo-wargowych, zmarszczek wokół ust, bruzd między brwiami. Przy pomocy tego preparatu można również powiększać i konturować usta oraz modelować owal twarzy. Kwas hialuronowy odpowiada za wiązanie wody w naskórku. Występuje on w organizmie człowieka jako naturalny składnik macierzy międzykomórkowej skóry właściwej. Z wiekiem jego ilości maleje, natomiast skóra traci zdolność wiązania wody, co może stanowić bezpośrednią przyczynę zmarszczek.

Zabieg polega na dostarczeniu zastępczej dawki kwasu hialuronowego w celu przywrócenia satysfakcjonującego poziomu nawilżenie tkanek skóry. Rezultaty zabiegu są natychmiastowe. Większość pacjentów jednak decyduje się na jego ponowną aplikację po upływie 6-12 miesięcy.
Po zabiegu pacjent powinien przez minimum 14 dni unikać ekspozycji na promieniowanie UV (solarium) oraz unikać wysokich temperatur (sauna), ponieważ przyspieszają one rozkład podanego preparatu.Wskazane jest przez około miesiąc picie minimum 1,5 litra wody mineralnej, ponieważ kwas hialuronowy wiąże wodę i dzięki temu efekty zabiegu będą lepsze.

Przeciwwskazania:
• skłonność do powstawania blizn przerostowych i stanów zapalnych skóry
• nadwrażliwość na kwas hialuronowy
• ciężkie choroby jak np. czynna choroba nowotworowa,
• ciężka alergia,
• okres ciąży i karmienia piersią ponieważ nie znamy wpływu leku na nienarodzone lub małe dzieci.

Preparaty kwasu hialuronowego proponowane w naszym gabinecie do korekcji zmarszczek to:

ALIAXIN Maksymalną skuteczność kliniczną zapewnia produktowi kombinacja połączeń kwasu hialuronowego o różnych ciężarach cząsteczkowych i różnym opatentowanym stopniu ich usieciowania.

ALIAXIN SR® Przeznaczony do dolnej i środkowej części twarzy.

ALIAXIN GP® Przeznaczenie : miejscowa wolumetria, zmarszczki mimiczne, zmarszczki i fałdy nosowo-wargowe, linie marionetki, poprawia objętość w obszarach policzkowych i podbródka gwarantuje długotrwałe działanie i zadawalający efekt liftingu zmarszczek.

PERFECTHA DERM®
Perfectha Derm® jest to naturalny i bezpieczny preparat, likwidujący zmarszczki i zdecydowanie poprawiający wygląd skóry. Preparat składa się z całkowicie naturalnej substancji – kwasu hialuronowego, który dzięki swoim właściwościom poprawia witalność i nawilżenie skóry pozwalając jej wyglądać dłużej młodo i pięknie.
 
Perfectha Derm® w zależności od rodzaju (Perfectha derm® Fine Lines, Perfectha Derm®, Perfectha derm® Deep) jest preparatem przeznaczonym do wypełnień zarówno drobnych i powierzchownych zmarszczek, konturu ust, ust, jak i również głębokich zmarszczek, fałd nosowo – wargowych, oraz do modelowania owalu twarzy. Efekty po zabiegu preparatem Perfecha Derm są natychmiastowe i długotrwałe

 

 

PRINCESS Volume
Princess Volume to wypełniacz zmarszczek do głebszych kuracji. Pomaga odzyskać objetość tkanki skórnej. Efekty są widoczne i naturalne.

 

 

REVOFIL®- światowa nowość i rewolucja w dziedzinie wypełniaczy
REVOFIL® Jest pierwszym na świecie wypełniaczem zawierającym peptydy biomimetyczne i kwas hialuronowy. Zawarte w preparacie REVOFIL peptydy biomimetyczne, stymulują fibroplasty do produkcji kolagenu i elastyny, równocześnie blokując endogenną hialuronidazę. Wszystko to przyczynia się do utrzymania dłuższego efektu estetycznego wywołanego przez kwas hialuronowy, a dodatkowo przedłuża jego działanie.

REVOFIL Fine
– wypełnianie drobnych, powierzchownych zmarszczek
– rewitalizacja skóry

REVOFIL Plus
– wypełnianie zmarszczek średnio-głębokich

VISCODERM
Zawiera naturalny najwyższej czystości kwas hialuronowy o masie cząsteczkowej zbliżonej do endogennego kwasu hialuronowego. Zapewnia odbudowę skóry właściwej, wypełnienie macierzy pozakomórkowej, hydro-liftingowanie, wznowienie produkcji kolagenu i elastyny.